Filloj shitja ebanesave nePrishtina eRe(veterrnik)

Shitet nga: Taki Sot 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: BeharBegolli
Sipërfaqe: 69.57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Filloj shitja e banesave ne laxhen me atraktive te qytetit Prishtina e Re (Veterrnik ) banesat sapo kan filluar te ndertohen kan nje pamje mjaft te mir dhe atraktive , banesa ka te llojlllojshme duke filluar prej 69.57metrave deri ne 82.78metra , do te ket parking park per femi etj... qmimi tash sa jan ne ndertim e siper osht 880euro metri katror dhe pas perfundimit do te jet 1000euro metri katror per ma shum viber . kto banesa shiten prej pronarit te tokes jo prej investitorit .+38346181227
nr : 046181227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim