Shitet 🏪Banesa-kati 2 , 91.2 m2 , afer Minimaxit

Shitet nga: Banesa 14 Qer 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 91.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet 🏪 Banesa-kati 2 , 91.2 m2 , afër Ambasadës Amerikane " - Prishtinë.

Banesa posedon:
☑️ Dhomë gjumi (2)
☑️ Sallon me kuzhinë
☑️ Banjo dhe
☑️ Teracë
----------------
📞 Telefono në: 044/ 536-577 ose viber:0038344536577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim