Shitet banesa 115m2 ne lagjjen Kalabria!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lokal Sot 05:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa 115m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria te Kullat e Arabeve.
Banesa ndodhet ne katin e V-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-2 Ballkona
-2 Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Code:195364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim