Shitet banesa 61m2 ne Dardani te Santea

Shitet nga: Lokal Sot 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa 61m2 ne shitje ne Dardani te Santea

Banesa ndodhet ne katin e 8 (me dy ashensor funksional), ka kete renditje struturore: nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe ballkon, ka ndriçim te mjaftueshem gjate tere dites, afer ka parkun e lodrave, hapsir parkingu. Shitet me te gjitha paisjet shtepiake. Me flete te rregullt poseduese. Çmimi 1250 € m2 (i disktueshem).

Kodi: 24275
Per me shume info:
049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim