Shitet banesa 80m2 ne rrugen B

Shitet nga: Lokal Dje 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne lagjjen "Mati 1".Banesa gjendet afer Viva Fresh dhe rruges B.Banesa eshte ne katin e 7 me ashensor funksional. Banesa ka kete renditje: Dhome dite me kuzhine,sy dhoma gjumi, banjo ballkon dhe depo. Eshte e shtruar me parket dhe eshte e mobiluar.
Eshte komplet e mobiluar me te gjitha elementet percjellese te kuzhines ku ne kuader te çmimet perfshihen edhe orendite.
Çmimi:60.000€
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:049 445 711--049 157 113--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim