SHITET banesa në Lagjen e Spitalit- #Prishtinë.

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 87.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa në Lagjen e Spitalit- #Prishtinë.
REF: B48/18/SH

- 87.8 m2
- Kati 7

Dhomë dite I Kuzhinë I 2 Dhoma gjumi I Banjo I Ballkon

-Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit, afër spitalit Amerikan

- Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Ç̶m̶i̶m̶i̶ ̶:̶ me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim