SHITET BANESA NE PRISHTINË 78 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 78.18 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa në lagjën Emshir - Prishtinë.
REF: B88/17/SH
- Investitori Lesna , kompleksi Blerti

- 78.18 m2
- Kati 3
- Qëndrim ditor
- Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi : 800 € m2


Sipas planit dinamik banesa do të është e gatshme për banim në vitin 2018

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim