SHITET BANESA NE PRISHTINË 89 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
SHITET banesa në Rrugën B - Prishtinë.
REF: B89/17/SH
- Investitori Royal city

- 89 m2
- Kati 1
- Qëndrim ditor
- Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi : 850 € m2


Sipas planit dinamik banesa do të është e gatshme për banim mbrenda vitit 2017

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim