Shitet banesat ne ndertim e siper ne qender

Shitet nga: Lokal Dje 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohen per shitje banesat te siperfaqeve:63m²,80m² dhe 88m².Banesat jane ne vazhden e punimeve te punes se vrazhde dhe pritet te perfundojne ne fund te vitit.
Banesat ndodhen prapa teatrit kombetar,me orientim jug-lindje dhe perendim.
Banesat kane kete renditje:
●Nje dhe dy dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Ballkon
●Banjo&Wc
●Depo
Çmimi per m² eshte 1400€.Pranohet forma e pageses edhe me keste.
☎️Informata:044 556 777--049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim