SHITET toka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Magjistralja Prishtinë-Ferizaj
Sipërfaqe: 10567 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHITET toka prej 1 hektar e 6 ari në magjistralen Prishtinë-Ferizaj/ mes QMI-së dhe Llapnasellës.
REF: T09/17/SH

- Toka ka çasje direkte në rrugë.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- E përshtatshme për biznese

Çmimi : 11,000 €/ari

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim