SHITET Trualli prej 5 ari në Qagllavicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET trualli prej 5 ari në Qagllavicë - Prishtinë
REF: T15/17/SH

- Trualli gjindet 300 m larg rrugës kryesore, dhe afer truallit eshte duke u ndertuar lagje banimi.

Çmimi : 12,800€/ari

Për më shumë:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim