MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qira per Banim dhe Zyre ne Shesh

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:15 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Dragodan te Meridiani

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA AFER HOTEL SIRUSIT 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:15 Vetura , Prishtinë

<<AUTO/ZONA>> BLEJM VETURA TARGA TË HUJA 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 80 m2 ne Mati 1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Q.Tregtare me 3 Dhoma Gjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 5 2.0 DSG (Automatik)

6 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË LAGJEN PEJTON

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim