MAKINA , 315239
ELEKTRONIKA , 106062
VENDBANIME , 104406
TË TJERA , 31724
Sot 10:09
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:16
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa te Viva Fresh ne lagjen Mati 1 .

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 11:51
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Arbëri të Meridiani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE PRIMEGROUP PA MOBILE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne MATI 1 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

BANESË ME QIRA NE LAGJEN ARBERIA (DRAGODAN)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

Ofrojm banes me qera ne lagjen Mati 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:03 Vetura , Ferizaj

Seat Altea Automatik viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 Shtëpi , Prishtinë

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

BANES SUPER LLUKSOZE TE PRIMEGROUP

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne lagjen e spitalit afer eule

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 12:03 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ne Qender, Prishtine

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:03 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:03 Vetura , Prishtinë

Shiet pikapi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim