MAKINA , 314210
ELEKTRONIKA , 105535
VENDBANIME , 103898
TË TJERA , 31531

Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne lgjaen Dardania

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Q52 Banesa me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Pa Dogan dhe RKS 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Dragodan

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banes me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 10:52 Vetura , Prishtinë

Fiat qubo 1.3 dizell multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Ofroj me qera katin e shtëpis

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Lagje Spitalit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Q06 Garsonjerk me Qera në Ulpianë, 150 Euro

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 10:52 Shtëpi , Prishtinë

Q23 Shtëpi 2 katëshe me Qera në Sofali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 10:52 Banesa , Prishtinë

Q27 PENT-HAUSE ME QERA NË EMSHIR/KALBARI 1500€

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Në fillim