MAKINA , 314901
ELEKTRONIKA , 105864
VENDBANIME , 104275
TË TJERA , 31651

Sot 15:38 Banesa , Prishtinë

Banesa me 3 dhoma. Me mobilje. Zbritje 430

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:38 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT,MENYR EKOLOGJIKE DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT- 250 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes ne shitje në lagjen Ulpian

1 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:38 Shtëpi , Prishtinë

Q23 Shtëpi 2 katëshe me Qera në Sofali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 15:38 Vetura , Prizren

Golf 6 benzin 1.6 BIFUEL (Benzin - Plin) RKS

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:38 Banesa , Prishtinë

Ofroj banes me qera 250$

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 15:38 Banesa , Prishtinë

Q18 Banesa me Qera ne Arberi/Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:38 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Sofali

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Në fillim