MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 17:41 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

Shesim Banesa me Leazing

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:41 Vetura , Deçan

BLEJM VETURA RKS + PA DOGAN ME DEFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira ne Dardani te Santea

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:41 Vetura , Gjilan

Kompanija AUTO(ZONA) Blejm Vetura me Defekte .

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:41 Vetura , Prishtinë

GOLF V 1.9 TDI 2006 77 KW RKS 9 MUJ

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Vetura , Ferizaj

SHES BMW 330D M-PAKET 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

BANES PER ZYRE TE REKTORATI-QENDER

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:41 Vetura , Mitrovicë

Auto 24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW

6 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA 250E

255 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:41 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA KOPANIJA LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje 70m2 ne breg diellit !Delta

55 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:41 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 3.0 TDI RKS OPTIKA S/LINE VP 2012

25 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

Banes Exluzive ne Dardani

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 17:41 Banesa , Prishtinë

SHITET LOKALI NE ULPIANE- TE FONTANA

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim