MDX , 465
NSX , 98
RL , 64
RSX , 26
TL , 28
TSX , 25
80 , 1
Sot 16:42 Vetura , Prishtinë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shitem gomat Continental 205/65/R 16C

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:48 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:48 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:47 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:04 Vetura , Malishevë

Kombi t3 ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

kamjon

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:38 Vetura , Mitrovicë

Fellne me goma

260 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:35 Vetura , Burim

Shes rimorkon

195 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:42 Vetura , Gjilan

Opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:48 Vetura , Skenderaj

Golf 3

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:10 Vetura , Besianë

Biciklet ckotis

70 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 21:20 Vetura , Pejë

muzik

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim