RS-modele , 16
S-modele , 76
TT , 36
100 , 314
200 , 34
80 , 3272
90 , 273
A1 , 53
A2 , 139
A3 , 1634
A4 , 3423
A5 , 198
A6 , 1910
A7 , 71
A8 , 432
Allroad , 37
Cabriolet , 5
Coupé , 13
Q3 , 20
Q5 , 110
Q7 , 173
QUATTRO , 22
R8 , 9
RS7 , 2
S1 , 2
SQ5 , 2
TT , 10
V8 , 7
Dje 14:18
Linku:
Vetura , Pejë

Shes Audi A7 3.0 TDI - Quattro Automatik 2011

29 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:30 Vetura , Fushë Kosovë

Labi Pc blejm antminer S7, S9��

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:30 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:30 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:29 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:29 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:29 Vetura , Artanë

AUTO(SHALA) BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAV ME DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:28 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:28 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:28 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:28 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:28 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:27 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:27 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:16 Vetura , Mitrovicë

Kalladont i zi

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:58 Vetura , Deçan

Mundësi të shpejta dhe të lehta për kredi

550 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:12 Vetura , Vushtrri

Audi a3 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 Vetura , Vushtrri

Audi A3 2.0TDI SportBack Doganuar + Homulogim

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:55 Vetura , Mitrovicë

AUTO LAVDA GRUP

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:54 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:51 Vetura , Viti

audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:46 Vetura , Prizren

Audi a 4

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:26 Vetura , Gjilan

Audi A6 2.0 TFSI 2009 UNIKAT...EXTRA!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:59 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI e doganuar RKS 107 mij kilometra

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:57 Vetura , Mitrovicë

shitet urgjent audi a4 s-line 2.0 TDI

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:26 Vetura , Prishtinë

audi 80 1.8 benzin me regjistrim

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:26 Vetura , Prishtinë

audi 80 1.8 benzin me regjistrim

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:12 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:03 Vetura , Prishtinë

Audi A8

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 tdi 131 ps full extra 7 shpejtesi

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Vetura , Mitrovicë

audi A4 1.8T VP 2000 RKS 08/08/ 2018

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:52 Vetura , Gjilan

Kompanija AUTO(ZONA) Blejm Vetura me Defekte .

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** BLEJM VETURA PA DOGAN 24h ����

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:51 Vetura , Besianë

Audi A3 2.0 TDI sportbeck

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Vetura , Gjakovë

Audi a4 2.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:38 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI me DOGAN TE PAGUAR

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:37 Vetura , Klinë

Audi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim