Seri 1 , 605
Seri 2 , 89
Seri 4 , 14
Seri 3 , 4041
Seri 5 , 2261
Seri 6 , 41
Seri 7 , 270
Seri 8 , 9
M-modele , 332
X-modele , 1238
Z-modele , 15
2002 , 42
i3 , 4
i8 , 3
Sot 17:17
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Shkoda Octavia

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:02
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 525 tds 2.5 dizell 5 muj rexhistrim

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:12 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:12 Vetura , Gjakovë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm Vetura Pa Dogan + RKS

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:12 Vetura , Pejë

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA QE NUK I PERDORNI��

500 000 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:12 Vetura , Gjakovë

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA �� M+PA DOGAN NE-KOSOV-KESH

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:12 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:11 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

88 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW GT Automatik 3.0d 2011

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:10 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGANUARA

6 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:09 Vetura , Prishtinë

Auto24online Blejm Vetura Kosove

500 000 000 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 Vetura , Pejë

BMW X6 30D xDrive 2011 8G 59 km

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0d Automatik 2008

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 730d 3.0 disel automatik

22 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Vetura , Therandë

Blejm vetura VW GOLF AUDI MERCEDES BMW OPEL ,defek

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:06 Vetura , Gjilan

BMW X5 30D full extra

15 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT AUTO 24

5 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Vetura , Vushtrri

BMW 530 D

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 Vetura , Prizren

Bmw 320d

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:03 Vetura , Vushtrri

BMW 530 D

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 Vetura , Mitrovicë

BMW

3 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:59 Vetura , Prizren

____BLEJM VETURA ___PA DOGAN DHE ME DOGAN RKS

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:58 Vetura , Prizren

BMW X5 FULL EXTRA 35D (3.0L 265ps TWIN TURBO) 2010

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:58 Vetura , Fushë Kosovë

��Blejm Vetura Pa Dogan Defekt Aksident��

4 411 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 520 D ( ME DOGAN TE PAGUAR ) MANUAL

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 (BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME RKS DEFEKT24

2 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:56 Vetura , Prishtinë

BMW 525D 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 Vetura , Lipjan

***BMW E36 sport full full M-Packet...***

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Vetura , Burim

BlEJM TE GJITH LLOJET E VETURAVE ME DEFEKT VW AUDI

5 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:54 Vetura , Prishtinë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE V.p 2000-2010

6 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Vetura , Kastriot

Shes bmw dizel rks ne gjendje te shkelqyer

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Vetura , Prishtinë

Bmw x5

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Vetura , Ferizaj

BMW 120 D M paket rks 7 muaj

6 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:49 Vetura , Pejë

BMW X5 3.0 XDRIVE RKS FULL EXTRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 Vetura , Prizren

BMW X3 xDrive 20d (2.0d)

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 Vetura , Mitrovicë

Bmw 530D

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:49 Vetura , Fushë Kosovë

bmw 320

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 Vetura , Mitrovicë

Auto Servis&Pjes Ferizi BMW

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:48 Vetura , Prishtinë

Per Bmw.318.Nr.205-55-R-16.150.Euro.

149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Vetura , Pejë

Bmw 525d Automatik 2005 Navi Likur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:42 Vetura , Pejë

BMW X5 M40d TWIN POVER TURBO 6CAMERA FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw 525 full extra

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:41 Vetura , Prishtinë

BMW 320D

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim