Acura , 857
Aixam , 203
Alfa Romeo , 1116
Alpina , 153
Artega , 66
Audi , 12840
S-modele , 2
Bentley , 40
BMW , 9371
Seri 3 , 6
BMW , 1
Seri 5 , 8
Seri 6 , 1
Seri 7 , 3
X-modele , 2
Brilliance , 16
Bugatti , 45
Buick , 24
Cadillac , 64
Chevrolet , 338
Chrysler , 442
Citroën , 3511
Corvette , 13
Dacia , 102
Daewoo , 232
Daihatsu , 90
DeTomaso , 3
Dodge , 99
Ferrari , 44
Fiat , 5336
Ford , 5657
Great Wall , 17
GMC , 55
Grecav , 16
Honda , 289
Hummer , 31
Hyundai , 810
Infiniti , 12
Isuzu , 77
Jaguar , 161
Jeep , 593
Kia , 665
KTM , 16
Lada , 121
Lancia , 190
Land Rover , 649
Landwind , 6
Lexus , 15
Ligier , 5
Lincoln , 47
Lotus , 6
Maserati , 6
Maybach , 2
Mazda , 654
Mercedes-Benz , 21585
А-Class , 13
C-Class , 15
CLS-Class , 1
E-Class , 12
GL-Class , 1
ML-Class , 3
S-Class , 3
V-Class , 1
MG , 65
MINI , 346
Mitsubishi , 763
Morgan , 7
Nissan , 1234
NSU , 8
Opel , 20570
Peugeot , 6060
Piaggio , 18
Plymouth , 8
Pontiac , 26
Porsche , 86
Proton , 11
Renault , 7555
Rover , 294
Saab , 108
Seat , 1700
Škoda , 922
Smart , 537
Spyker , 1
Ssangyong , 85
Subaru , 41
Suzuki , 428
Talbot , 2
Tata , 25
Toyota , 667
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 38
VW Volkswagen , 62095
Golf , 95
Passat , 33
T3 , 5
T4 , 4
T5 , 2
Volvo , 631
Wartburg , 17
Wiesmann , 22
Yugo , 121
Zastava , 134
20 Mar 17:17
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vetura Me Qira Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:50
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes 190D

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:21
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vetura Me Qira Golf 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:38 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:38 Vetura , Deçan

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA PA DOGAN+RKS TER KOSOVEN

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Lipjan

Shes pjes Per Golf 3 TDI 1.9 Kabriolet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Renault Laguna 2.2 disel Viti 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A6 2.5 TDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Vetura , Prizren

Golf 6 benzin 1.6 BIFUEL (Benzin - Plin) RKS

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C5 - Automatik - 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet ww Passat - 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 diesel 2011 1.6 bluemotion

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Vetura , Rahovec

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

8 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - Quatro

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Mitrovicë

Benzi

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA ME DEFEKTE OSE AKSIDENT!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Vushtrri

AUDI A5 2.0 TDI FULL EKSTRA -11

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38 Vetura , Ferizaj

MERCEDES C CLASS 220 AMG LINE

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:38 Vetura , Vushtrri

AUDI A5 2.7 TDI AUTOMATIK - 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 Automatik

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E 220 - 9G tronic - 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:38 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:38 Vetura , Prizren

Polo Cross 1.4 TDI me 1 vit regjistrim

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1.6 dizel automaitk

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 3.2 BENZIN AUTOMATIM FULL EKSTRA - 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Malishevë

Audi a6 dizell 2.5 tdi punon perfekt rks 2002 klim

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Golf 6 Plus 1.6 disel 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Gjakovë

Kompania **AUTO/ZONA** Bljem Vetura Gjith Kosoven

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Vetura , Fushë Kosovë

T4 dizel 2.4 dubell kabin

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:37 Vetura , Ferizaj

MINI COOPER S 1.6 MANUAL FULL OPSIONE

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:37 Vetura , Lipjan

Shes Pjes Per Golf 4 TDI(DI) Te Kuqe 74 Kw

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 Full ekstra

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Vetura , Mitrovicë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm AUDI BMW MERCEDES.

55 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2013 160 mij km origjinale

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT NGA SHTEPIA DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:37 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK FULL EKSTRA -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Pa Dogan dhe RKS 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:37 Vetura , Vushtrri

Mercedes-CDI-03-Gjysum-Automatik-1.7-Dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim