Sot 06:01 Vetura , Artanë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:01 Vetura , Artanë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:00 Vetura , Artanë

BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:45 Vetura , Artanë

OKAZION LAND ROVER /FREE LANDER 2.2 DIESEL(8500€‎)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:41 Vetura , Artanë

shes Benz c class 220 cdi automat 2005 € 5300

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 12:03 Vetura , Artanë

Mjeti ndodhet ne Tiran

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 22:08 Vetura , Artanë

Renault Megane -01

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 23:48 Vetura , Artanë

Toyota Land Cruiser

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Maj 03:41 Vetura , Artanë

Opell

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 20:01 Vetura , Artanë

goma me bandasha te thjesht 205/55/16

85 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 22:26 Vetura , Artanë

*SHES FELLNET URGJENT*?

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 20:44 Vetura , Artanë

toyota

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 17:18 Vetura , Artanë

Shiten syzat

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 19:50 Vetura , Artanë

Goma 235/55/17

140 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Pri 09:24 Vetura , Artanë

ne gjendje perfekte

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 18:15 Vetura , Artanë

C klas

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:08 Vetura , Artanë

Shitet urgjent

243 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 00:11 Vetura , Artanë

shitet per arsye mos perdorimi

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 10:56 Vetura , Artanë

Neatly Used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport R

7 060 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Mar 21:21 Vetura , Artanë

Shitet golf 2 1.6 dizell

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:42 Vetura , Artanë

Shes fellnet per golf 4

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 08:42 Vetura , Artanë

Audi S8 FSI

19 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 21:01 Vetura , Artanë

golf 6 tdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 16:37 Vetura , Artanë

SHITET KIA CLARUS 2.0 BENZIN PLIN. VP 2000

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 19:06 Vetura , Artanë

Ford mondeo 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 13:48 Vetura , Artanë

galaxy S8 plus

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim