MAKINA , 429534
VENDBANIME , 150193
ELEKTRONIKA , 137560
TË TJERA , 47116

Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera ne Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 08:18 Vetura , Lipjan

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES

888 888 888 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne lagjen Mati 1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:18 Vetura , Kaçanik

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

Banes me qira tek Lagjia e spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

Ofrohet Banesa me qera | 2 Dhoma Gjumi | 350Eur

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:18 Vetura , Deçan

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Shesh 3 Dhoma Gjumi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

QIRA Super banes ne qender te QAFA

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Në fillim