MAKINA , 315064
ELEKTRONIKA , 105969
VENDBANIME , 104393
TË TJERA , 31688

Sot 14:01 Vetura , Gjilan

Vw Passat 2.0 TDI 2007*

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Banesa 80m2. kat 4. MODEL SLLOVENIA. EMSHIR

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:01 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT QESPERDOR

500 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira 3+1. kati 3. komplet e mobiluar.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Rruga C

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dardani 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA TE SLLOVENIA SPORTI-AFER ALBIT ^

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:01 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 me qira te Qafa !DELTA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Në fillim