MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qera 90m2 te rruga b ! Delta

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në Ulpianë !Delta

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

Rent a Car BELGA vetura me qera 15€/ dita!

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:03 Shtëpi , Prishtinë

(QIRA) SHTËPI në Lagjen Qendresa prapa Grand Store

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 14:03 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA AFER SHKOLES GJER FISHT 220E

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:03 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banesen pranë Parkut Tokbashqe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:03 Vetura , Lipjan

-Shes opel corsa 10 muj regjistrim vp99

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim