MAKINA , 296018
ELEKTRONIKA , 99653
VENDBANIME , 98013
TË TJERA , 29388

Sot 09:46 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne lagje spitalit me 2 dhoma gjumi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:46 Vetura , Ferizaj

VW golf 3 1.9d

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 RKS

550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:46 Vetura , Ferizaj

audi a4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 3 Aktash

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:46 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera kompleksi Prishtina Stars

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes 300 D 123 disel viti 1982

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

Shitet -PASSAT- RKS DIZELL 2.0 VITI-06 NDRRIM

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Lipjan

Vw Golf 6 2.0 DSG AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne objektin Hyjnesha afer Eulexit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me rks me klim

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banese gjysme te Mobiluar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Në fillim