MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 22:07 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi dhe dy dyqane

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Breg të Diellit afer Xhamisë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:07 Vetura , Prizren

BMW 318D 2014 F30

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa (zyra) 70 m2 me qira ne Qender

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE ULPIANE TE MENZA^

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes me qera dragodan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE VELANI

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes Me Qera Te Parku i Qytetit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qira 60m2 ne lagjjen mati1 !Delta

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa në Kalabri (Emshir)

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Dragodan te Meridiani

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE ULPIANE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Banes me qera te Standardi ne B.Diellit

230 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 22:07 Banesa , Prishtinë

Banesë 160m2 me qera në Dragodan/Arbëri.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Në fillim