MAKINA , 305601
ELEKTRONIKA , 102825
VENDBANIME , 101069
TË TJERA , 30695

Sot 12:14 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:14 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender te felini

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:14 Banesa , Prishtinë

⭕️Shitet banesa 110m2 në Tophane

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:14 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA, BREGU DIELLIT 200 EURO .

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:14 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 2 BENZIN 1.3. RKS

499 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:14 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:14 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje ne Ulpiane

138 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në fillim