MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese ne Bregun e Diellit

117 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Zyre me Qira TE SHESHI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese luksoze ne Mati 1 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:10 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:10 Banesa , Prishtinë

Banese ne Dragodan

650 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Opel Zafira 2.0 dised 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA-18 ARI TROLL

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.4 tdi Blu Motion 11/ 2006

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:10 Vetura , Ferizaj

GOLF 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim