RS-modele , 22
S-modele , 77
TT , 36
100 , 323
200 , 35
80 , 3425
90 , 274
A1 , 58
A2 , 138
A3 , 1661
A4 , 3567
A5 , 206
A6 , 1992
A7 , 73
A8 , 438
Allroad , 38
Cabriolet , 5
Coupé , 14
Q3 , 17
Q5 , 115
Q7 , 178
QUATTRO , 21
R8 , 9
RS7 , 2
S1 , 2
SQ5 , 2
TT , 10
V8 , 7
21 Mar 23:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bëjm Reklama Online

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:45
Linku:
Vetura , Vushtrri

Vetura me Qira Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 00:47 Vetura , Besianë

AUTO(SHALA) BLEJM VETUR M+P -DOGAN

444 444 444 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:47 Vetura , Dardanë

AUTO(SHALA)BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DEFEKT -RKS

555 555 555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:46 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:25 Vetura , Prishtinë

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:22 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:22 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:22 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:21 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Vetura , Lipjan

Audi a8 2.5 dizel 5muj Rks bejm ndrrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - Quatro

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Vetura , Lipjan

Audi 80

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:14 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2013 160 mij km origjinale

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A3 2.0 Disel Manual Viti 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi Q5 3.0 tdi automatik viti 2010

18 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A6 3.0 Disel Automatik Viti 2011

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Vetura , Prishtinë

Audi a6 sline

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 (2012)

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:32 Vetura , Vushtrri

AUDI A4 DIZEL 2.0 TDI AUTOMATIK RKS

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi a3 2.0 Diesel automatik

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK FIS LIFT RKS FULL EXTRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:23 Vetura , Vushtrri

Shes audi a4 1.8 benzin rks shum e rujtne

1 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:22 Vetura , Vushtrri

Shes audi b4 1.9 TDI regjistrim 7muj shum e rujtne

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI 107.000 km RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:20 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A6 2.0 TDI RKS 2006 -

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:12 Vetura , Pejë

Audi A4 3.0 Automatik

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Vetura , Pejë

Audi A6 2009 Manual

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:08 Vetura , Pejë

Audi Q5 2.0 dizell Automatik 2* S Line

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:05 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 TDI S-TRONIK RKS 1VIT FULL EKSTRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A4 Benzin 1.6 - 7 Vjet një Pronar

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 Vetura , Pejë

AUDI 80 ne gjendje shume te mir

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Skenderaj

Shitet ndrrohet audi 1.9 TDI viti 97 rks 6 muj

3 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Vetura , Prizren

Audi A1 1.6 TDI SportBack 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:59 Vetura , Prizren

Audi Q5 2.0 Tdi S-line Quattro 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A4 2.0 TDI KLIMATRONIK EXTRA E RUJTNE RKS 09.

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 Vetura , Prishtinë

Audi 80 1.8 Benzin Rks

490 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:51 Vetura , Ferizaj

AUDI A6 3.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI Lleda Camera Para Mbrapa Bi-Xenon

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:47 Vetura , Ferizaj

SHES AUDI A6 3.0 TDI 2005

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim