Acura , 859
Aixam , 203
Alfa Romeo , 1118
Alpina , 154
Artega , 66
Audi , 12843
S-modele , 2
Bentley , 40
BMW , 9372
Seri 3 , 6
BMW , 1
Seri 5 , 8
Seri 6 , 1
Seri 7 , 3
X-modele , 2
Brilliance , 16
Bugatti , 45
Buick , 24
Cadillac , 64
Chevrolet , 340
Chrysler , 443
Citroën , 3511
Corvette , 13
Dacia , 101
Daewoo , 232
Daihatsu , 90
DeTomaso , 3
Dodge , 99
Ferrari , 44
Fiat , 5333
Ford , 5661
Great Wall , 17
GMC , 55
Grecav , 16
Honda , 291
Hummer , 31
Hyundai , 811
Infiniti , 12
Isuzu , 78
Jaguar , 160
Jeep , 593
Kia , 662
KTM , 16
Lada , 121
Lancia , 190
Land Rover , 652
Landwind , 6
Lexus , 15
Ligier , 5
Lincoln , 47
Lotus , 6
Maserati , 6
Maybach , 2
Mazda , 654
Mercedes-Benz , 21605
А-Class , 13
C-Class , 15
CLS-Class , 1
E-Class , 12
GL-Class , 1
ML-Class , 3
S-Class , 3
V-Class , 1
MG , 65
MINI , 345
Mitsubishi , 763
Morgan , 7
Nissan , 1238
NSU , 8
Opel , 20581
Peugeot , 6071
Piaggio , 18
Plymouth , 8
Pontiac , 26
Porsche , 87
Proton , 11
Renault , 7562
Rover , 296
Saab , 109
Seat , 1697
Škoda , 924
Smart , 539
Spyker , 1
Ssangyong , 85
Subaru , 41
Suzuki , 430
Talbot , 2
Tata , 25
Toyota , 665
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 38
VW Volkswagen , 62113
Golf , 94
Passat , 32
T3 , 5
T4 , 4
T5 , 2
Volvo , 631
Wartburg , 17
Wiesmann , 22
Yugo , 121
Zastava , 134
Sot 14:25
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Passat 3C RKS Model 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bëjm Reklama Online

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 16:30 Vetura , Pejë

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA QE NUK I PERDORNI��

500 000 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - Quatro

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E320 CDI - Avangarde

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C5 - Automatik - 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Gjilan

Shes golf 2 1.6 benzin plin i qlajmruar

360 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:30 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI S-line

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2013 160 mij km origjinale

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW GT Automatik 3.0d 2011

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.5 DCI Pa Dogan 81 KW -110 PS 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet ww Passat - 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:30 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 diesel 2011 1.6 bluemotion

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Besianë

CADDY 1.9 TDI RKS

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:30 Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 1.4 B - 102.000 km

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes 300 D 123 disel viti 1982

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Lipjan

RENT A CAR

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 Automatik

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

FIAT DUCATO 1.9 DIZEL NDRIM I MUNDSHEM URGJENTT

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Gjilan

Bmw 320 Benzin Rks KLIM / Ndrrim i mundshem

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

LARGONI BUBASHFABAT NGA SHTEPIA DEZINFEKTIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:30 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes E 220 - 9G tronic - 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

Golf 6 benzin 1.6 BIFUEL (Benzin - Plin) RKS

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:30 Vetura , Ferizaj

Mercedes E 220 CDI - BlueEfficiency

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 Vetura , Prizren

Polo Cross 1.4 DIZELL (TDI) me 1 vit regjistrim

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 Vetura , Besianë

OPEL CORSA 1.3 DIZEL CDTI EKO FLEKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes A180 CDI (2.0 dizell) , Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:29 Vetura , Gjilan

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS 5 MUJ SERVO+CITY

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Vetura , Prizren

AUTO(SHALA) BLEJM VETURA QE NUK PERDORNI AKSIDENT

222 222 222 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:29 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Vetura , Gjilan

Mercedes Sprinter

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 730d 3.0 disel automatik

22 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Vetura , Lipjan

MERCEDES A160 CDI

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:29 Vetura , Besianë

AUTO(SHALA) BLEJM VETUR M+P -DOGAN

444 444 444 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim