18 Mar 12:57 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Jeep Wrangler

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 18:16 Vetura , Pejë

Shes ose ndrroj goma dhe fellne P225/75R15

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Shk 10:41 Vetura , Ferizaj

Gjip jeep wrangler 4.0 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 21:31 Vetura , Skenderaj

Jeep Wrangler

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 01:12 Vetura , Prishtinë

Old Timer

6 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 19:10 Vetura , Mitrovicë

pajtimi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 17:34 Vetura , Mitrovicë

Jeep wrangler -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 13:18 Vetura , Ferizaj

jeep wrangler costumized

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 12:42 Vetura , Klinë

Jeep wrangler 2.5 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 12:12 Vetura , Prishtinë

Shite

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 20:07 Vetura , Prishtinë

Jeep

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gsh 11:35 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler

7 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gsh 23:35 Vetura , Prishtinë

Jeep Wrangler -12

49 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim