22 Mar 20:31 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Mar 16:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan TL 35 Cabstar dubelkabinë

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:24 Vetura , Gjakovë

Pikap Nissan Cubestar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 10:44 Vetura , Ferizaj

Shitet nissan urgjent

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 13:07 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan edhe ipet me qera 16 Metra lartesi.

18 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Sht 11:03 Vetura , Ferizaj

IPET ME QERA 16 METRA LARTRSI.

19 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Sht 15:36 Vetura , Ferizaj

IPET me qera

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Gsh 18:11 Vetura , Ferizaj

Corpa 16 métra Nissan cabstar

18 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 21:49 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan 15 Metra lartrsi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Qer 10:18 Vetura , Therandë

Nissan cabestar kamionet me kyper

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:45 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra lartesi me dogan.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Qer 10:27 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan dhe ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 21:34 Vetura , Ferizaj

Ipet mer qira Nissan Cabstar 15 metra lartesi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Pri 08:24 Vetura , Therandë

Shes kamionin

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Shk 13:18 Vetura , Drenas

Shes Nissan Cabstar

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Nën 18:02 Vetura , Viti

Shitet Nissan Cabstar. E 110 1999

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:11 Vetura , Rahovec

Nissan

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim