Sot 11:01 Vetura , Besianë

SHALA BLEJ VETURAA ,E DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:01 Vetura , Besianë

Daewoo nubira 1.8 Benzin Automatik

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:59 Vetura , Besianë

Jetta 1.6 Disel Mini Turbo Viti 91 Me Regjistrim

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:59 Vetura , Besianë

Opel Corsa 1.7 Dti viti 2002 Ndrrimi i Mundur

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Vetura , Besianë

Audi a3 2.0 tdi 6 shpejsi viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 Vetura , Besianë

VW POLO 1.2 BENZIN KLIM / RKS 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:52 Vetura , Besianë

OPEL CORSA 1.7 DIZELL PA DOGAN 6 SHPEJTSI 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 Vetura , Besianë

VW LUPO - RKS 5 MUAJ - KLIM FUNKSIONALE 2002

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:51 Vetura , Besianë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN / ME KLIME - 2002

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim