18 Pri 19:53 Vetura , Besianë

Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 17:14 Vetura , Besianë

Gjendja e vetures

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 19:08 Vetura , Besianë

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim