Sot 16:06 Vetura , Besianë

Drita(fara)xenon me llup dhe navi per Golf 4

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:06 Vetura , Besianë

Goma te dimrit Kell V.P.2017 me fellga 16-tshe

220 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:05 Vetura , Besianë

Dritat ksenon per Golf 5 jan orgjinal

260 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:59 Vetura , Besianë

VW Polo disel

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Vetura , Besianë

Shitet - Mercedes E 220

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:39 Vetura , Besianë

shitet kombi renault trafik 2.5 dizel

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:26 Vetura , Besianë

Shes Opel Corsa C 1.2 Benzin I Regjistruar 1 Vit

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:03 Vetura , Besianë

Ndrrim i mundshem me naj golf 2 dizel pare nukshtj

590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim