Sot 20:41 Vetura , Besianë

Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj'

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 20:41 Vetura , Besianë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:39 Vetura , Besianë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:25 Vetura , Besianë

SHES GOLF 5 PLUS 1.9 TDI RKS TIP TOP

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:23 Vetura , Besianë

SHES VW VENTO 1.9 DIESEL 1992 RKS SHUM E RUAJTUR

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:20 Vetura , Besianë

Kombi WT4 Transporter 2.4 Disel

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 20:19 Vetura , Besianë

Shitet golf 4 1.9 SDI -99

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim