Sot 07:06 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 07:06 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:04 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:22 Vetura , Burim

Musso-Mercedes 2.9D

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:03
Linku:
Banesa , Burim

SHES BANESEN

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim