Sot 00:15 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:14 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:13 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Vetura , Burim

VW Kombi T4

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Vetura , Burim

Mercedes 250d

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Vetura , Burim

Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:26 Vetura , Burim

Passat 3B 1.9-TDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:26 Vetura , Burim

Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:16 Vetura , Burim

Pikap VW Caddy 1.9 viti 96

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:56 Vetura , Burim

shes fellnat 14 coll

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:45 Vetura , Burim

Audi

480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim