Sot 09:41
Linku:
Vetura , Burim

I Prodhuar nga VW Dodge 2,0 TDI 7 Ulse

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 21:49 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:48 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:48 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:22 Vetura , Burim

Mercedes 250d

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Vetura , Burim

Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim