15 Shk 00:03 Vetura , Burim

Fiat ducato 2.5 dizell

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 16:56 Vetura , Burim

FIAT DUCATO 2.8 JTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 15:05 Vetura , Burim

Shitet busi Fiat Ducato

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 22:13 Vetura , Burim

Fiat Ducato 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 21:40 Vetura , Burim

Shes Kombin FiatDucato, BMW dhe Makinen per Bari

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 17:34 Vetura , Burim

Fiat ducato

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 15:41 Vetura , Burim

Shitet Kombi Fiat me Dogan te paguar

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:46 Vetura , Burim

��FIAT DUCATO�� 2.8JTD (2003)

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 20:19 Vetura , Burim

Shitet kamijonet fiat docato

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 22:46 Vetura , Burim

Fiat Ducato 2.8

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 12:26 Vetura , Burim

Fiat ducato

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 10:26 Vetura , Burim

kamionet

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 22:49 Vetura , Burim

kamionet

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim