05 Shk 12:30 Vetura , Burim

Peugeot 405 mi16 dizel

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 22:00 Vetura , Burim

shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gsh 15:05 Vetura , Burim

Peugeot 405

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim