Sot 13:03 Vetura , Burim

Mercedes B180 2.0 Dizell

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Vetura , Burim

Kombi fiat ducato 2.8d ndrrim me toyota 4runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:50 Vetura , Burim

Mercedes 250D boj ndrrim

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:44 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT 24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:50 Vetura , Burim

Mitsubishi Pajero

8 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:21 Vetura , Burim

Range rover sport 2010 3.6 Dizel istog

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Vetura , Burim

Volkswagen caddy 1.9 TDI 2005 me Dogan me klim

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim