Dje 09:41
Linku:
Vetura , Burim

I Prodhuar nga VW Dodge 2,0 TDI 7 Ulse

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:51 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:51 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:50 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

MotoKross

800 EUR

Viti: 2000
Sot 12:21 Vetura , Burim

shitet, ndrrohet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Vetura , Burim

Shitet kombi me 7 ulse

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:41 Vetura , Burim

Shitet

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:09 Vetura , Burim

Kombi fiat ducato 2.8d

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:08 Vetura , Burim

Mercedes 250D -88 shes urgjent

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 Vetura , Burim

Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive i Opel Astra

300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:33 Vetura , Burim

VW Kombi T4

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Vetura , Burim

Mercedes 250d

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Vetura , Burim

Shitet Motori dhe Ndërruesi i shpejtësive

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:31 Vetura , Burim

Passat 3B 1.9-TDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim