Sot 22:54 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:54 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:52 Vetura , Burim

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:21 Vetura , Burim

Opel Meriva, 1.7 dizell ose nderrim me VW Touran ►

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim