MAKINA , 314901
ELEKTRONIKA , 105864
VENDBANIME , 104275
TË TJERA , 31651
Sot 16:29
Linku:
Banesa , Prishtinë

Ofroj Banesen me qera ne Dardani, 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
16 Mar 08:52
Linku:
Vetura , Mitrovicë

iveco shlep auto bartje transportus ndrrim imundur

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:57 Shtëpi , Prishtinë

(QIRA) SHTËPI në Lagjen Qendresa prapa Grand Store

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

Shes vito 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në qendër te katedralja

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:57 Banesa , Prishtinë

LOKAL ME QERA NË DARDANI AFER POSTES I RENOVUM

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 16:57 Banesa , Prishtinë

Ofroj Banes në Shitje

830 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C5 - Automatik - 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 diesel 2011 1.6 bluemotion

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim