MAKINA , 305352
ELEKTRONIKA , 102703
VENDBANIME , 101006
TË TJERA , 30664

Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Q04 ZYRE ME QERA NE QENDER 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir Ob: Lesna

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Q22 Banesë me Qera në Pejton, Qendër 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Q18 Banesa me Qera ne Arberi/Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Q11 Banesë me Qera në Qendër 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira ne qender te hotel siriusi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 21:53 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit*

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 21:53 Shtëpi , Prishtinë

Ofroj shtëpin me qira në Bregun e Diellit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:53 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira 3+1. kati 3. komplet e mobiluar.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 21:53 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa 80m2. Kati 2. MODEL SLLOVENIA.

38 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim