MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 21:10 Vetura , Ferizaj

Renault Kangoo regjistrim 14.08.2018

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:10 Vetura , Burim

autoshala blej vetura bmw.audi.wv.mercedes ne ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Iveco dupellguma 5 metra e gjat 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Passat 3BG,1.9 TDI 2005 rks 1 vit

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Vetura , Artanë

autoshala blej gjitha llojet e veturav me pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Mitrovicë

Auto 24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW

6 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira të Qafa te Che BAR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:10 Vetura , Deçan

AUTOSHALA;BLEJ VETURA PA DOGAN+RKS TER KOSOVEN

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Qender te SWISS DIAMOND*

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 21:10 Vetura , Pejë

AUTO (AVANGARDE) BLEJM VETURA TARGA TË HUJA. 24h

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

opel omega 2.0 plin benzin viti 90 tip top

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.5 dizel Automatik ne rks

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Deçan

AUTO(ZONA) BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN 24h

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

AUTOSHALA;BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura pa dogan RKS

300 000 000 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:10 Vetura , Deçan

BLEJM VETURA RKS + PA DOGAN ME DEFEKTE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:10 Vetura , Gjilan

Kompanija AUTO(ZONA) Blejm Vetura me Defekte .

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Blej vetura me Regjistrim dhe pa Regjistrim me rks

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Prishtinë

Chrysler 8 ulsee Automatik

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 3.0 TDI RKS OPTIKA S/LINE VP 2012

25 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:10 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 me qira ne lagjjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Në fillim