MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 13:59 Banesa , Prishtinë

Banes me qira me dy dhoma gjumi dhe garazh nqender

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 13:59 Banesa , Prishtinë

OFROHET BANES ME QERA NE MATI 1 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:59 Vetura , Gjilan

Polo 1.2 tdi viti 2010

7 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Banesa , Prishtinë

OFROHET BANESA ME QIRA NE KALABRI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Në fillim