RS-modele , 16
S-modele , 76
TT , 37
100 , 319
200 , 34
80 , 3299
90 , 273
A1 , 54
A2 , 139
A3 , 1632
A4 , 3461
A5 , 197
A6 , 1921
A7 , 71
A8 , 437
Allroad , 37
Cabriolet , 5
Coupé , 13
Q3 , 17
Q5 , 112
Q7 , 171
QUATTRO , 22
R8 , 9
RS7 , 2
S1 , 2
SQ5 , 2
TT , 10
V8 , 7
21 Shk 14:27
Linku:
Vetura , Pejë

Shes Audi A7 3.0 TDI - Quattro Automatik 2011

29 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:28 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:28 Vetura , Artanë

AUTO(SHALA) BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAV ME DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Mitrovicë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven

55 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:27 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:27 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:27 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:27 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Vetura , Fushë Kosovë

Labi Pc blejm antminer S7, S9��

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:26 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:26 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:26 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:26 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:24 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:19 Vetura , Prishtinë

SHiten Dyert

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:17 Vetura , Prishtinë

SHiten Dyert

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:11 Vetura , Kaçanik

Aparata per terhjekje e lagështisë

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:06 Vetura , Prizren

audi B4

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI e doganuar RKS 107 mij kilometra

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:03 Vetura , Gjakovë

Audi a4 2.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 - 2.0 TDI - 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Vetura , Prizren

shes audi b4

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:54 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.5TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:50 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 TDI 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 Vetura , Mitrovicë

Goma

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:48 Vetura , Mitrovicë

audi A4 1.8T VP 2000 RKS 08/08/ 2018

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:45 Vetura , Lipjan

Audi

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43 Vetura , Skenderaj

Audi a3 S line 2007 rks gjendje perfekte

7 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 Vetura , Prishtinë

FELLNE PER TOURAN PASSAT GOLF AUDI ndrrim

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:37 Vetura , Prishtinë

audi 80 1.8 benzin me regjistrim

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:37 Vetura , Ferizaj

Audi a6 2.7t biturbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:29 Vetura , Rahovec

Shitet audi a4 2002

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 Vetura , Prishtinë

shitet audi 80 dizell 1.6 viti 90 rks 27.02.2018

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:18 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.7 Tdi Automatik S-line 2008 nga zvicrra

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 Vetura , Prishtinë

Audi A5 3.0 TDI Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:58 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A6 3.0 Automatik 2012

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:56 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Audi A6 2.5 disel viti 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi Q5 3.0 tdi automatik viti 2010

18 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 Vetura , Prishtinë

Blejm te gjitha veturat AUDI na kontaktoni!!!

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim