Sot 13:31 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Vetura , Dardanë

Nissan Navara 2.5 dci

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 Vetura , Dardanë

Shes opel vektra

499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:14 Vetura , Dardanë

Mercdes ne gjendje prefekte bej edhe ndrrim

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:10 Vetura , Dardanë

Shes opel vektra

355 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:08 Vetura , Dardanë

Shes blej Vetura 15c kl Auto Lali

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:07 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:06 Vetura , Dardanë

Shes kuka per vetura

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:04 Vetura , Dardanë

shes pjes dhe blej vetura klg 15 c Auto Laliii

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:03 Vetura , Dardanë

Shes veturen pasat rks

555 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:00
Linku:
Vetura , Dardanë

BMW X6. 30D 2010 FULL

26 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim